STOLAŘSTVÍ MIKEL—

Jak vyrábíme?


Každý, kdo měl příležitost se seznámit a pracovat s ušlechtilým materiálem, jako je dřevo, dobře ví, že krví stromu je míza a střed kmene se nazývá sdrcem.

Pokusme se proto o malou slovní hříčku skládající hold materiálu, který uznávají a milují všichni, kdo se dřevem přicházejí do styku:

„Pracovat se dřevem mohou pouze ti, kdo mají vysokou míru tvůrčí představivosti a velké… srdce.“

Nábytek na míru se snažíme zhotovit tak, aby splnil a plnil vaše přání, protože vždy je to jen váš domov a jenom vy víte, co se vám líbí.

Vy máte takzvanou skicu v hlavě, my ji dokážeme zhmotnit. Za tím je letitá zkušenost v oboru.

I proto se vás snažíme do výrobního procesu co nejvíce zapojit, aby výsledek vždy stál za to a byl to originál.

Vždy se snažíme o kvalitní designový kus, který odráží osobitost majitele.

Jak naše spolupráce vypadá v krocích


  • Vy nám dáte svůj nápad, který se my budeme snažit dát do nějakého výrobního tvaru, který je dřevo schopné akceptovat.
  • Pošleme vám návrh, nebo jej spolu zkonzultujeme osobně. Dle toho navrhneme cenovou nabídku.
  • Vytvoříme objednávku a pustíme se do práce. Po celou dobu budeme v kontaktu, takže se klidně můžete do svého návrhu i realizovat. To znamená stavit se za námi do výrobny a podívat se, jak vše probíhá.
  • Pošleme nábytek k vám domů. Samozřejmě pokud si ho u nás nechcete přímo vyzvednout, nebo si ho od nás nechat namontovat. Při volbě poslání nábytku k vám domů nábytek vždy precizně zabalíme a pomocí společnosti Top Trans ho zašleme k vám. Nábytek je tím pádem jako v bavlnce a určitě dorazí nepoškozen.
  • Nábytek je doma a naše mise končí, ale nábytku naopak teprve začíná. Už nezbývá víc, než si nábytek užít a začlenit ho do vašeho domova. A užívat si pocitu, že máte doma originál, který nemá jen tak každý.